Príťažlivo drzé štúdio!

Vytvárame hodnotné značky
s podporou profi služieb...

Knižný dizajn

Všade číhajú haldy papiera potlačené 50 odtieňmi nudy, Da Vinciho hlodmi ba aj životopismi spievajúceho bobra. Chytiť dnes do ruky knihu kvalitne spracovanú po stránke obsahovej, ale aj po stránke knižnej úpravy začína byť výnimočným momentom. Tak ako iní statoční knižní dizajnéri bojujúci s nakladateľstvami a nepriazňou knižného trhu, aj my chceme ponúknuť alternatívu, pri ktorej sa kniha nestáva len predajným artiklom s umelým leskom, ale trvalou hodnotnou, ktorá patrí na policu vnímavého fanúšika kníh.


Tento prístup však môžeš uplatniť aj pri tvorbe tvojich firemných katalógov, brožúr či jednoduchých prospektov. Kvalitná typografická úprava, väzba a materiály vhodné pre tvoju prezentáciu. S týmto všetkým pri tvorbe tvojich materiálov rátame. V prípade záujmu zabezpečíme aj kompletný servis a dozor pri tlačovom procese a finálnom spracovaní.

Dizajn obchodíkov a výkladov

Chystáš sa predávať v kamennom obchode alebo už jeden vlastníš? Začni s kvalitnou vizuálnou komunikáciu tvojho podnikania a pchanie výpredaja do výkladov prenechaj konkurencii. Poskytneme ti jednoduché úpravy priaznivo ovplyvňujúce predaj, ale aj výklady a interiéry využívajúce modernú technológiu projekcií, hudby a osvetlenia. Môžeš sa spoľahnúť na návrh vybavenia na mieru a atraktívny systém prezentácie tvojich služieb či tovaru zameraný na cieľovú skupinu.


Nájdi správnu cestu a buduj svoju značku smerom k ďalším spokojným klientom. Skvelá prezentácia tvojho obchodu alebo showroomu bude odpoveďou na vizuálne barbarstvá tvojej konkurencie.

Web dizajn

Vykašli sa na webové šablóny, na ktoré vešia tvoj sused videá z dovolenky. Zameriavame sa na individuálne riešenia, ktoré web vybudujú na mieru tvojim požiadavkám. Odprezentujeme tvoj produkt alebo službu so silným dôrazom na cieľovú skupinu a corporate identity. Zabezpečíme ti postup vo vyhľadávačoch a nárast návštevnosti. Nespoliehaj sa teda na kamoša, ktorý ti za pizzu a dve pivá navrhne fungujúci web. Webovým stránkam venujeme dostatok času, obsahujú kvalitný copywrighting, užívateľské prostredie a vlastnosti nevyhnutné aj pre budúci progres. Taktiež zabezpečíme kultúru písaného slova, štylistické a gramatické korekcie slovenského či anglického jazyka. Tvoji návštevníci sa preto nemusia trápiť pohľadom na obsah sprznený hrúbkami.


Ozvi sa a predstavíme ti, čo sa skrýva za kvalitným webdizajnom tvojho nového online sveta.

Obalový a produktový dizajn

Ak ti ide o škatuľu potlačenú usmievavými tvárami alebo ovocím nablýskanejším ako pochrómovaný nárazník, nevolaj. Pracujeme pre klientov, ktorí trvajú na kvalite ich produktov a taktiež na kvalite ich vizuálnej komunikácie vo vzťahu k ich značke na trhu.


K dizajnu etikiet, fliaš, škatúľ, visačiek a rôznym špeciálnym riešeniam obalového materiálu pristupujeme s veľkým dôrazom na cieľovú skupinu, konkurenčné prostredie a samotné smerovanie značky.


Pri produktovom dizajne jasne vnímame praktické využitie, vzťahy prostredia a charakter užívateľa. Či už ide o dizajn svietidiel, nábytku, odevov alebo menších produktov, vychádzame vždy z koncepcie, ktorá sa prenáša do výberu materiálov, tvarov a tým aj ich finálnej podoby.

Foto a video produkcia

Technika za tisíce eur dobrého fotografa či kameramana nerobí. Ponúkame ti profesionálne zastrešenie tvojich požiadaviek so správnymi ľuďmi pri kormidle. Zabezpečíme ti kompletný servis pre fashion fotografiu, produktovú foto, reklamné spoty, videoklipy alebo záznamy podujatí.


Spoľahnúť sa môžeš na kvalitný postproces, ale aj spracovania v rámci ďalších grafických alebo marketingových služieb.


Cieľ, atmosféru a spracovanie tvojho výstupu konzultujeme na základe osobného stretnutia.

Orientačno-informačné systémy

Pohyb v priestore 21. storočia nie je len o hľadaní toalety v staničnom bufete. Informačno–orientačné systémy riadia, formujú a vytvárajú atmosféru nášho každodenného života. Vďaka nim sedíš v správnom lietadle, v meste rýchlo trafíš do informačného centra a v kníhkupectve hravo nájdeš svoju obľúbenú policu.


Orientačným systémom sa dá komunikácia či už interiéru alebo exteriéru posunúť na vyššiu úroveň, návštevník či klient tak získava v priestore väčší prehľad a pozitívny zážitok. Tieto systémy môžu reflektovať vzťah daného priestoru s návštevníkom a robiť tak orientáciu vizuálne zaujímavejšou.


Dajú sa vhodne navrhnúť pre veľké projekty akým je urbanizmus mesta, nákupné centrum, park, festival, ale aj pre interiéry výstavných expozícii, malých obchodov, či firiem.

 

 

Hľadáš dizajn, ktorým si len

rád pohladkáš svoje ego?

 

 

Tam sú dvere

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

dvere